Epidemia – działania specjalne

Drodzy Klienci!

Z uwagi na stan zagrożenia epidemicznego nasza firma wprowadza działania ograniczające ryzyko rozprzestrzeniania koronawirusa.

W trosce o Państwa i nasze zdrowie jesteśmy zmuszeni zmienić nieco zasady funkcjonowania.
Wierzymy, że dzisiaj większość spraw możemy przenieść do przestrzeni wirtualnej i zapewnić Państwu prawidłowy poziom obsługi.
Do odwołania ograniczamy bezpośrednią obsługę, pozostajemy do Państwa dyspozycji głównie w kontaktach mailowych oraz telefonicznych, od poniedziałku do piątku w godz. 8 – 16:00 udzielamy pełnych informacji na temat towarów i usług. Proszę do nas dzwonić i pisać.
Nadal analizujemy zapytania Klientów, omawiamy oferty w trakcie przygotowywania i prowadzimy negocjacje z naszymi odbiorcami i dostawcami.

Zachęcamy do pozostania w domu i skorzystania z wolnej chwili, by móc spokojnie zapoznać się z naszą szeroką ofertą ogólną na stronie albo przeanalizować otrzymaną już od nas ofertę szczegółową czy umowę.

Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić ciągłość i jakość działania oraz usługi na najwyższym poziomie, do których są Państwo przyzwyczajeni współpracując z nami.

Maty rozchodnikowe
Realizacja zielonego dachu