Domowe i biurowe oczyszczacze powietrza

W okresie grzewczym, kiedy szczególnie dokucza nam smog, warto zaopatrzyć się w rośliny działające jak naturalne filtry, oczyszczające powietrze z nadmiaru szkodliwych związków, takich jak ksylen, benzen czy formaldehyd.

Przygotowane z nich kompozycje w różnego rodzaju donicach są także ozdobą domów czy biur.
Więcej na naszej stronie na Facebooku – zapraszamy!

Roślinny filtr
Oczyszczacz powietrza

Projekty ogrodów

Za oknem sceneria już wiosenna, więc warto już zastanowić się nad aranżacją ogrodu, przebudową tarasu czy nowymi roślinami na rabatach.

Zapraszamy do kontaktu – nasz projektant pomoże, doradzi, zaproponuje innowacyjne rozwiązania dla Twojego ogrodu i tarasu.

Donice, ogrodzenia, balustrady, przesłony, zadaszenia, pergole, ławki, huśtawki, zbiorniki retencyjne, tarasy kamienne, z desek kompozytowych / drewnianych, z płyt betonowych i ceramicznych, kolorowe rabaty i żwirowe ścieżki…

Wszystko to możemy zaprojektować i zrealizować.

Zapraszamy!

Nowy sezon 2019

Witamy Wszystkich w Nowym Roku 2019!

Zapraszamy na zakupy od poniedziałku do piątku w godz. 8 – 16:00.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji także w zakresie wyceny zapytań ofertowych o prace termo i hydroizolacyjne ( EPDM, TPO, PCV ) na dachach i tarasach, zielone dachy, wykończenia tarasów ( tarasy wentylowane, kompozytowe ), projekty i realizacje ogrodów i zielonych tarasów, rozwiązania w zakresie zagospodarowania wód opadowych.

Zachęcamy do kontaktu!

 

Tarasy – kompleksowo

Proponujemy kompleksowe wykonanie tarasów.

Od prac termo- i hydroizolacyjnych, poprzez montaż posadzek z kompozytu, drewna, betonu, ceramiki, aż po aranżację – meble, donice, balustrady, zbiorniki na deszczówkę, kompozycje roślinne…

Zapraszamy!

Ozdoby świąteczne

Na naszej stronie na Facebooku proponujemy kilka sposobów na łatwe do wykonania, ekologiczne ozdoby choinkowe i świąteczne.

Zapraszamy!

Świąteczny czas
Pomarańcza na choince

Ciekawostki i porady ogrodnicze na Fb

Na naszym fanpage’u na Facebooku regularnie zamieszczamy ciekawostki ogrodnicze oraz porady dla ogrodników – tych bardziej i mniej znających się na pracach ogrodowych 🙂

Zapraszamy!

Zieleń w ogrodzie
Bukszpan kulisty

 

Rabat na kruszywo

Proponujemy grysy i żwiry w poręcznych workach po 25 kg.

Różne frakcje, wiele kolorów – doskonałe do wysypania rabat.

Rabat 5%!!!

Mostek z kostki granitowej
Mała architektura w ogrodzie – mostek kamienny

Zapraszamy do nowej siedziby!

Informujemy, że od dnia 1 września br. siedziba naszej firmy znajduje się w Katowicach przy ul. Lwowskiej 38 ( biurowiec ) na I piętrze.

Jest to bardzo blisko naszej poprzedniej siedziby – należy kierować się drogą na Janów i po przejechaniu mostu ( obecnie remontowanego ) skręcić w prawo.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 32 209 99 11,  605 255 669, mailowego: „biuro@suprabit.pl” lub osobiście.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8 – 16:00.

Murek z serycytu
Rozchodnik okazały